Kasy Fiskalne Najtaniej, Pomoc Techniczna 24h
Menu główne

Do pobrania
Kontakt
Przedsiębiorstwo KASJER
Tarnów ul. Lwowska 32BSprzedaż Doradztwo
TEL. 514-309-209

Serwis
TEL. 790-349-355

e- KASJER@KASJER.PL

 

 

OFERTA

O FIRMIE

Firma Kasjer działa na rynku nieprzerwanie od 16. lat. W tym czasie zaspokoiliśmy potrzeby setek klientow, którzy trafiając do nas pozostają z nami na długi czas. Na przestrzeni lat posiedliśmy odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie aby zaspokoić najróżniejsze potrzeby naszych klientów.

 

Firma posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, będącą w stanie sprostać najwyższym wymaganiom klienta. Ponad przeciętny, profesjonalny poziom wykonanych usług oraz długoletnia ścisła kooperacja zaowocowała osiągnięciem statusu regionalnego partnera Novitus S.A., wiodącego producenta i dostawcy elektroniczno-informatycznych, zintegrowanych rozwiązań systemowych wspomagających pracę handlu, usług, logistyki i przemysłu.

 

Naszym atutem jest również szybki serwis świadczony na miejscu u klienta. Z doświadczenia wiemy jak ważną rzeczą jest szybkie usunięcie wszelkich przeszkód, które stają na drodze prawidłowego funkcjonowania systemów sprzedażowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

            

 

  Uruchomiliśmy pogotowie serwisowe, czynne w godzinach 0-24

                                                    TEL 514309 209

 

 Wachlarz produktów oferowanych przez naszą firmę, do tego bardzo atrakcyjne ceny, zaspokoi nawet najwybredniejszych klientów. Nasza oferta skupia się na dostarczeniu naszym klientom wszelkich produktów, które służą poprawie, usprawnieniu systemów sprzedażowych. Nasza siedziba mieści się w Tarnowie, jednak działamy na bardzo dużym obszarze. Jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby partnerów praktycznie na terenie całego województwa małopolskiego.

 

Ostatnio dodane
------
-------
---------
----------

Mapa Dojazdu

 

 

REKLAMA

Daj ogłoszenie za darmo
Podejmij współpracę

TEL. 609-603-899
 

Kasjer@kasjer.pl          www.kasjer.pl                                    www.kasawosk.pl    TEL. 514-309-209